Helmer Osslund oljemålning

661512

HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskapsmotiv, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper uppfodrad på pannå, 21x31 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (19 bud)
5026031
40 000
5025997
39 000
5026030
38 000
5025997
37 000
5026028
36 000

Slutpris SEK:
40 000
3 832 EUR, 4 500 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.