Alberto Meda ''Mesh office chair'' stolar

661485

ALBERTO MEDA, "Mesh office chair", 4 st, kontorsstolar, Alias design, 2000-tal, modell formgiven 1992, stommar i aluminium och polyamid med sitsar och ryggar i bärande väv, höjd ca 51 cm

Bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 10

Budhistorik (6 bud)
5033227
5033226
5033012
5032718
850
5029264

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.