Alberto Meda ''Mesh office chair'' kontorsstolar

661484

ALBERTO MEDA, "Mesh office chair", 4 st, kontorsstolar, Alias design, 2000-tal, modell formgiven 1992, stommar i aluminium och polyamid med sitsar och ryggar i bärande väv, höjd ca 51 cm

Bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Hylla 8

Budhistorik (16 bud)
5028634
5028633
1 900
5028632
1 800
5028631
1 700
5028629
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.