Jarl Bjurström

661483

JARL BJURSTRÖM, bokhylla, med skrivbord och Hi-Fanläggning, oregon pine, bestående av skrivbord, 4 dlr bokhyllor, en hurts, två högtalare, arkivskåp, hyllor med väggfästen, bokhyllorna delvis med belysning

Ytskador, repor, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Jarl Bjurström

Budhistorik (2 bud)

5023793
5018563

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.