Jürgen von Konow oljemålning

661482

JÜRGEN VON KONOW (1914-1959): Vinterlandskap, signerad v. Konow, olja på pannå, ca 32x40 cm

Tråd för upphängning saknas

Tavelvagn 3

Jürgen von Konow oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5027683
2019-07-12 14:10:52

2019-07-12 kl 17:52
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.