Ring 18 k

661480

RING, 18 k guld, otydliga stämplar troligen Juvelateljen Evert Lindberg, Göteborg 2003, rund skena, rörformad ovandel med små diamanter, ringstorlek ca 18,5 mm/58, vikt ca 9,7 g

Obetydligt slitage.

Guld/Smycken

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ring 18 k

Budhistorik (4 bud)

5056125
2 800
5056124
2 600
5054240
2 400
5051074

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.