Broderi

661474

BRODERI, 1800-talets slut, ram fanerad i mahogny, skuren dekor, rammått ca 84x86 cm

Diverse, Mattor/Textilier

Fack 30

Broderi
Budhistorik (3 bud)

5024248
5023522
5022678

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.