Erkki Koponen

661473

ERKKI KOPONEN (1899-1996) Sydländskt landksap, singerad och daterad 1949, olja på duk, ca 66x92 cm

Tavelvagn 3

Erkki Koponen

Budhistorik (2 bud)

5022489
550
5015967

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.