Uno Schoultz

661472

UNO SCHOULTZ (1900-tal): By med vattendrag, signerad Uno Schoultz, olja på duk, ca 47x59 cm

Tavelvagn 3

Uno Schoultz

Budhistorik

2019-07-10 kl 15:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.