Figurscen Atte Laitila

661469

ATTE LAITILA (Finland 1893-1972): Sydländskt landskap, signerad och daterad -39, gouache, ca 32x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Figurscen Atte Laitila

Budhistorik (2 bud)

5023420
500
5020875

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.