Albert Lindfors

661468

ALBERT LINDFORS (1860-1922): Sommardag, signerad och alb lindfors 1892, olja på duk, ca 33x48 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Albert Lindfors

Budhistorik (3 bud)

5022199
5021536
5019506

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.