Tissot frackur

661462

TISSOT, frackur, 1970-tal, manuellt urverk, plexiglas, förgylld boett, svärtad index med romerska siffror, stor sekundvisare, diam ca 41 mm, klockkedja förgylld modell bismarck medföljer

Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Tissot frackur

Budhistorik (5 bud)
5055814
500
5055790
450
5055659
5055529
5054359

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.