Karl Bergman oljemålning

661461

KARL BERGMAN (1891-1965): Kustlandskap med tallar, signerad K Bergman, olja på duk, ca 84x133 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5027513
5021661
5027512
5021661
5021660
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.