Serveringsvagn

661450

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, stomme i rostfritt stål, 2 hyllplan av glas, klotformade handtag i plast, höjd ca 63, 87x55 cm

Glasskivor med avslag och repor, lös i fogar, skruvar saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Serveringsvagn

Budhistorik (24 bud)
5024496
5024502
5024496
5024492
1 900
5024490
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.