Stolar 4 st 1800-tal

661445

KUNGLIGA STOLAR, 4 st, 1800-talets andra hälft, med Oscar II monogram samt Gustav V, fanérad med mahogny, ryggbricka samt sits med plysch, sitthöjd 44 cm

Blekt tyg

Möbler, Stolar, Selected

Rum 8

Stolar 4 st 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

5021127
5021124
5016495
5016454

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.