Anna Wengberg

661444

ANNA WENGBERG (1865-1936): ''Bureå'' kvinna på gårdsplan, signerad och daterad Anna Wengberg 1899, akvarell, ca 26x35 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 4

Anna Wengberg

Budhistorik (2 bud)

5025003
5025001
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.