Sekretär

661443

RULLKLAFFSEKRETÄR. 1800-talets början, fanerad med mahogny, beslag i förgylld brons, höjd ca 110, 106x60 cm, nyckel finns

Slitage, fanerbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Sekretär

Budhistorik (1 bud)

5020108
2019-07-08 07:32:18

2019-07-10 kl 14:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.