Lordring 18 k guld diamant

661411

LORDRING, 18 k guld, gammalslipad diamant ca 0,55-0,60 ct, stämplar saknas, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 6,5 g

Diamant med rondistskador

Guld/Smycken

Lordring 18 k guld diamant

Budhistorik (7 bud)
5026390
3 200
5018753
5017829
2 800
5017827
5017824
1 900

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.