Golvlampa

661406

GOLVLAMPA, 1940-tal, stomme i mahogny med mässingsdetaljer, 3 justerbara ljusarmar, höjd ca 150 cm

Skador: Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (28 bud)
5035705
1 900
5035697
1 800
5035518
1 700
5035696
1 700
5035518
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.