Ville Vallgren spegel Jugend

661402

VILLE VALLGREN, spegel, omkring år 1900, jugend, bronserad, signerad Ville Vallgren i plakett, höjd ca 102 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Rum 3

Ville Vallgren spegel Jugend

Budhistorik (19 bud)
5027720
4 200
5028238
4 200
5027720
5027971
3 800
5027720
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.