Coasters brödkorg nysilver

661398

COASTERS, BRÖDKORG, 3 dlr., nysilver, 1900-tal, brödkorgen stämplad G.A.B., ca 15-24 cm

Slitage, nött

Diverse

Monter 1

Coasters brödkorg nysilver

Budhistorik (6 bud)
5028205
500
5021893
450
5028203
450
5021893
5021869

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.