Alvar Aalto

661394

ALVAR AALTO, hurtsar, Artek 1900-talets senare hälf, orangelackerad, varav en märkt, en på hjul, höjd ca 66, 100x39 cm resp 66, 69x38 cm

Slitage, reporm ytskador

Möbler, Övriga möbler

Alvar Aalto

Budhistorik (9 bud)
5024113
1 400
5024062
1 300
5023791
5024060
5023791

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.