Ernest Gordon skål Kosta

661393

ERNEST GORDON (1926-2008), skål, glas, Kosta, 1950-tal, båtformad, på fot, dekor i underfång, signerad Gordon Kosta G4 5054, höjd ca 13, längd 19 cm

Glas, Konstglas

Monter 1

Ernest Gordon skål Kosta

Budhistorik (9 bud)
5028255
700
5027590
650
5028151
600
5027590
550
5028148
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.