Oidentifierad konstnär

661392

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydlig signatur, med dedikation daterad 1961, olja på duk, ca 45x63 cm

Lite lös i duken

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (2 bud)

5026574
5025481

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.