Börge Mogensen soffa

661386

BØRGE MOGENSEN, soffa, 1950-tal, ben i ek, randig röd kläddsel, längd 217 cm

Inköpt 1956 Nordiska Galleriet. Kvitto och dokumentation medföljer

Slitage, fläckar

Ändringar/tillägg
Kvitto och dokumentation medföljer

Möbler, Soffor

Rum 13

Börge Mogensen soffa

Budhistorik (7 bud)
5024804
5024803
1 800
5024802
5024801
5024800

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.