Oidentifierad konstär oljemålning

661382

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Stilleben, olja på duk, ca 60x80 cm

Färgbortfall, krackelering, lagningar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Budhistorik (17 bud)
5024229
5024224
5024228
5024224
950
5024226
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.