Sängbord

661380

SÄNGBORD, 1 par, Danmark, 1900-talets andra hälft, teak, låda i sargen, höjd ca 50, 45x45 cm

Slitage, repor, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Sängbord

Budhistorik (28 bud)
5024788
5024813
2 800
5024788
2 600
5024755
2 400
5024604

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.