Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

661379

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, genombruten sarg, på hjulttrissor, höjd ca 60, 60x45 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Budhistorik (13 bud)
5025193
3 200
5019323
5025192
5019323
1 700
5021184
1 600

Slutpris SEK:
3 200
330 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.