Serveringsvagn design Hans J Wegner

661378

HANS J WEGNER, serveringsvagn, Andreas Tuck, Danmark, 1960-tal, teak och ek, på hjul, den övre skivan löstagbar, höjd ca 57, 76x54, brännmärkt "Fabrikat: Andr. Tuck, Arkitekt: Hans J. Wegner, Denmark"

Bruksslitage, fläckar, torkade hjulgummin

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 4

Budhistorik (10 bud)
5024302
3 200
5024239
5023588
2 600
5023587
2 400
5023586

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.