Timm Rautert, New York

661373

TIMM RAUTERT (född 1941): New York 1969
Signerad och daterad på baksidan Timm Rautert 1969. Gelatinsilverfotografi, bildyta 35x35 cm.

Fotografi, Nutida, Specialauktion, Specialauktion

Timm Rautert, New York

Budhistorik (5 bud)
5024997
5024380
1 700
5024070
1 600
5016136
5016088

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.