Timm Rautert, Börsen, New York

661372

TIMM RAUTERT (född 1941): Börsen, New York,
signerad och daterad på baksidan Timm Rautert 1969, gelatinsilverfotografi, bildyta 35x35 cm

Fotografi, Nutida, Specialauktion, Specialauktion

Budhistorik (22 bud)
5024316
5 600
5024279
5 400
5023374
5 200
5017165
5 000
5019940
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.