Timm Rautert, New York

661371

TIMM RAUTERT (född 1941): New York
Signerad och daterad på baksidan Timm Rautert 1969, 1/4. Gelatinsilverfotografi, bildyta 30x45 cm.

Fotografi, Nutida, Specialauktion, Specialauktion

Visas på begäran

Timm Rautert, New York

Budhistorik (13 bud)
5024987
7 200
5024297
7 000
5024297
6 400
5024981
6 200
5024297
5 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.