Klädskåp, tidigt 1900-tal, invändigt med hyllplan

661369

KLÄDSKÅP, tidigt 1900-tal, invändigt med hyllplan låda nedtill, senare antikbehandlat, höjd ca 167, 45x80

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Budhistorik (10 bud)
5024033
2 400
5022061
5019966
5022060
5019966
1 400

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.