Stolar rokoko

661367

STOLAR, 3 par, 1700-tal, rokoko, lövträ, ryggbrickor med balusterform, 2 par med fotavslut med claw and ball,

Slitage, skador, en stol med brutet ryggstöd

Möbler, Stolar

Stolar rokoko

Budhistorik (3 bud)

5021113
5020084
5017690

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.