Öronlappsfåtöljer

661361

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädda i bomullskretong, sitthöjd ca 43 cm

Tyg med slitage, ställvist med hål

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Öronlappsfåtöljer

Budhistorik (1 bud)

5023087
2019-07-09 20:14:30

2019-07-10 kl 21:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.