Karl-Erik Ekselius soffbord

661360

KARL-ERIK EKSELIUS, soffbord i shakermodell, 1960-tal, teak, för JOC, höjd 56,5, 140 x 60 cm

Brukslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 6

Karl-Erik Ekselius soffbord

Budhistorik (2 bud)

5026382
5020366

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.