Hallbyrå/skohylla i teak, 1960-tal

661358

HALLBYRÅ/SKOHYLLA, 1960-tal, fanérad med teak, tre lådor, detaljer i mässing , höjd 54, 96x30 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
5018241
950
5022589
900
5018241
750
5018576
700
5018241
650

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.