M Pyk

661349

MADELEINE PYK (född 1934): Söndagspromenad II, signerad och daterad Madeleine Pyk -75, H.C, färglitografi, bladmått ca 65x78 cm

Fack 12

M Pyk

Budhistorik (17 bud)
5024567
5024564
5024563
5024560
950
5024558
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.