Oljemålning

661348

CHRISTER EDWARDSON (Schmiterlöw) (född 1926-?): ''Pablo de segur III'', signerad Edwardson -84, olja på duk, 65x90 cm

Fack 27

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5016988
5017883
5016988

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.