Fåtölj med fotpall, howardmodell

661347

FÅTÖLJ samt FOTPALL, howardmodell, 1900-talets slut, randig klädsel, fåtöljen med hjultrissor i mässing framtill, fotpall med hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 45, fotpallens mått ca 80x60 cm

slitage kring klädsel, mindre fläckar förekommer

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Budhistorik (3 bud)

5026328
5016422
5016377

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.