Rembrandt

661346

REMBRANDT HARMENSZ VAN RIJN (1606-1669) efter: Landscape with a Cottage and Haybarn, signerad och daterad i plåten Rembrandt 1641, heliogravyr efter etsning, 13x33 cm

Fack 44

Rembrandt

Budhistorik (2 bud)

5017398
5014954

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.