Sven X:et Erixson litogragi

661344

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Strandmotiv, signerad Sven Erixon, färglitografi, numrerad 72/316, motivmått ca 44x60 cm

Tavelvagn 3

Sven X:et Erixson litogragi

Budhistorik (14 bud)
5024953
5024950
1 900
5024948
1 800
5024923
1 700
5024923
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.