Knut Valinder oljemålning

661343

KNUT VALINDER (1909-1987): Morkullor, signerad Knut Valinder, olja på duk, ca 40,5x50,5 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Knut Valinder oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5024607
1 300
5023813
5023813
5023375
950
5017390
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.