Arne Lidqvist oljemålning

661339

ARNE LIDQVIST (1919-1975): "Höstskator", signerad A Lidqvist, olja på duk, ca 58x28 cm

Tavelvagn 2

Arne Lidqvist oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5024995
500
5024998
450
5024995
5024883
5020762

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.