John Ivar Berg

661337

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Surrealistisk komposition, monogramsignerad samt daterad 68, akryl på duk, ca 81,5x66 cm

Rum 15

John Ivar Berg

Budhistorik (9 bud)
5026298
750
5026294
700
5026289
650
5026289
600
5025378
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.