Sängstomme/dagbädd fanérad med teak, 1960-tal

661335

DAGBÄDD, omrkring 1960-tal, fanérad med teak, fothyllsor i mässing, innermått ca 190x80, yttermått 196,5 x 82,5, sitthöjd ca 35 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Budhistorik (22 bud)
5026691
3 200
5026689
5026680
2 800
5026677
2 600
5026669
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.