ASEA golvlampa

661322

ASEA, golvlampa 1940-50-tal, mässing, delvis lackerad, märkt undertill ASEA 41046, höjd inkl.skärm ca 150 cm

Slitage, repor

Belysning, Golvlampor

Rum 4

ASEA golvlampa

Budhistorik (4 bud)

5024976
450
5016437
5015984
5015305

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.