Stolar Kina

661319

STOLAR, 1 par, Kina, 1900-tal, ryggbricka med genombruten dekor, höjd ca 109 cm, sitthöjd ca 52 cm,

Slitage, torrsprickor, dekorbortfall

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 15

Stolar Kina

Budhistorik (11 bud)
5020642
1 700
5021631
1 600
5020642
5021630
1 400
5020642
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.