Boksnurra England

661317

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, England, mahognyfanér med intarsia, höjd 84, 44x44 cm

Slitage

Möbler, Hyllor

Rum 7, Hylla 9

Boksnurra England

Budhistorik (29 bud)
5024399
3 800
5022647
3 600
5024397
3 400
5022647
3 200
5021487

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.