Stig Claesson litografi

661314

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Duvnäsgatan, signerad Stig Claesson, 84/100, färglitografi, bildmått ca 42x58 cm

Fack 33

Stig Claesson litografi

Budhistorik (12 bud)
5024464
900
5024177
850
5024461
5024177
750
5024460
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.